OLDEN STUDIO FILMS

КРЕАТИВНА СТУДІЯ ПРОДАКШН БУТІК

“Наша Робота — наша Пристрасть,
Бажання — Надихнути Світ!”

Showreel

ВИБРАНІ РОБОТИ:

ПРО НАС

Друзі! Ласкаво просимо на сторінку OLDEN STUDIO FILMS!

OLDEN STUDIO FILMS — міжнародна креативна студія та продакшн бутік, що базується у Львові. Ми спеціалізуємось на розробці та виробництві рекламних роликів, музичних відео та промо-фільмів для клієнтів з усього світу.

Хоча маємо досвід реалізації масштабних проектів, ми не є великим продакшном, який орієнтується на процес, ми — студія-бутік і орієнтуємось на креатив та результат. Керуючись принципом, що наші проекти є творами мистецтва, концентруємось на створенні лімітованої кількості невеликих, але високоякісних продуктів.

Нас цікавлять проекти, душа яких резонує з нашим художнім баченням і стилем роботи. Незалежно від того чи ми знімаємо рекламу, музичний кліп, чи відео для Кікстартер кампанії, ми створюємо "фільм", поєднуючи емоційний сторітелінг із виразними кінематографічними образами.

OLDEN STUDIO FILMS — креативна команда "in house", яка об'єднує творців з України, Польщі та Північної Америки. Бутік володіє власними виробничими потужностями і кіно-обладнанням та працює за принципом "під ключ": надаємо усі можливі сервіси — "від розробки креативного брифу до здачі готового продукту".

OLDEN STUDIO FILMS: історія розвитку

Клієнтами OLDEN STUDIO FILMS є компанії та артисти із Західної Європи, Великої Британії, США, України та Середнього Сходу. Серед наших продуктів виокремимо:

  • Лауреат численних міжнародних кіно- та музичних нагород. Офіційним партнером WONDERWALL є Adi Roche’s Chernobyl Children International, найбільша у світі, єдина акредитована ООН, міжнародна благодійна організація.
  • тізер художнього фільму, адаптації всесвітньо відомого бестселера Марії Матіос;
  • музичне відео для бельгійського гурту Iron Mask, за участі світової рок-зірки з Лос-Анджелеса Марка Боалса;
  • музичне відео для Prime Time, завдяки якому гурт був обраний музикантами Linkin Park для спільного виступу в Санкт-Петербурзі у 2012;
  • музичне відео для гурту АННА, яке, на думку української рок-преси, стало якісно новим кроком для альтернативної музики.

Для OLDEN STUDIO FILMS створення кожного проекту сповнене пристрасті й допомагає втілювати наше прагнення — надихати світ!

Олександр Денисенко

Режисером та креативним директором OLDEN STUDIO FILMS є Олександр Денисенко.

Олександр Денисенко - режисер, лауреат численних міжнародних нагород та відзнак. Олександр спеціалізується у розробці та режисурі реклами, музичних відео та художніх фільмів.

Після закінчення майстерської школи кінорежисури (Варшава, Польща) продовжив освіту, працюючи під керівництвом лауреата премії Оскар режисера Анджея Вайди і номінованого на Оскар оператора-постановника Славоміра Ідзяка (“Падіння Чорного Яструба”, “Гаррі Поттер”, “Гаттака”).

Режисура дозволяє Олександру реалізувати свою найбільшу пристрасть – розповідати історії, які мають потенціал торкнутись сердець, пробудити бачення та змінити те, як ми бачимо речі.

МИСТЕЦТВО РЕКЛАМИ

Олександр мислить комплексними рішеннями, розуміючи тонкощі меседжінгу, брендінгу та комерційного сторітелінгу. Це дозволило йому виплекати власне розуміння мистецтва реклами і бачення його комерційної суті – через художню форму комунікувати цільовій аудиторії послання, що ґрунтується на об'єктивних критеріях потреб бренду. Олександр вважає рекламу успішною лише в тому випадку, коли вона спонукає до дії, а продукт стає для глядача об’єктом бажання.

ДУША МУЗИЧНИХ ВІДЕО

Однією з форм, які особливо захоплюють Олександра, є музичні відео. Музикант у минулому, меломан та режисер сьогодні, Олександр прагне комунікувати ідеї, емоції та досвіди, поєднуючи кінематографічний наратив з емоційною душею музики. Як прихильник контркультури, Олександр вдихає в свої роботи свіжість, енергію та пристрасть, а його режисерський стиль має сильний емоційний відгук у серцях молоді.

Детальніше: www.alexander-denysenko.com.

ПРОПОЗИЦІЯ ПОСЛУГ
"ПІД КЛЮЧ" ВІД OLDEN STUDIO FILMS:

olden logo
ЕФЕКТИВНА СТРАТЕГІЯ І ПЛАН ДИСТРИБУЦІЇ

Ваш рекламний ролик, музичний кліп чи промо-відео ефективні настільки, наскільки сильний вплив вони створюють. Прецизійно досліджуючи та аналізуючи бренд і цільовий ринок, ми створюємо креативний бриф, розробляємо стратегію та дистрибуційний план вашого відео-продукту, щоб упевнитись, що він має потенціал ефективно комунікувати зі своєю цільовою аудиторією.

КРЕАТИВНИЙ ДЕВЕЛОПМЕНТ

На підставі креативного брифу ми створюємо захопливу історію, механізм сюжету, яскравих героїв та візуальну стилістику, які максимізують вплив вашого послання та бренду. Етап завершується створенням "Біблії" проекту, яка містить сценарій, режисерську та продюсерську експлікацію і розкадровки.

ПРЕ-ПРОДАКШН І ПРОДАКШН

Ми проводимо кастинги, шукаємо локації, створюємо декорації, грим та костюми, підбираємо реквізити; паралельно забезпечуємо логістику, рентал кінообаднання. Повною мірою як творчо, так і виробничо керуємо та контролюємо процес.

ПОСТ-ПРОДАКШН

Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з кращими професіоналами пост-продакшну польської та української індустрії. Ми пропонуємо повний набір пост-продакшн послуг, включаючи монтаж, кольорокорекцію, візуальні ефекти, написання музики, саунд-дизайн та зведення звуку.

БАЗОВІ ПРИНЦИПИ І СТИЛЬ РОБОТИ

BASIC PRINCIPLES & STYLE OF WORK

НАША КОМАНДА

Aleksander Denysenko
ОЛЕКСАНДР ДЕНИСЕНКО
РЕЖИСЕР / ЗАСНОВНИК

Олександр із колегами заснували OLDEN STUDIO FILMS, щоб створювати проекти, якими вони захоплюються та надихаються.

TARAS MAYBA
ТАРАС МАЙБА
АСОЦІЙОВАНИЙ ПРОДЮСЕР

Тарас Майба — продюсер, підприємець, громадський діяч. Успіх заснованої Тарасом Майбою компанії, а згодом одного з найбільших українських холдингів Maybash Group, дозволив реалізовувати свою мрію — інвестувати в майбутні покоління, розвиваючи культуру рідного Львова.

Віктор Сурков
Віктор Сурков
Digital Marketing спеціаліст

Віктор - засновник першої на Західній Україні Data-Driven Marketing Agency. Здобутий досвід роботи з e-commerce проектами дає йому змогу використовувати техніки сучасного маркетингу для промоції продуктів OLDEN STUDIO FILMS.

IGOR SAVCHYN
ІГОР САВЧИН
АРТ-ДИРЕКТОР

Ігор Савчин — художник, арт-директор. Незмінно працює з Олександром Денисенком упродовж останніх восьми років. Золоті руки художника допомагають реалізувати найамбітніші ідеї, створюючи вражаючий предметний простір, декорації та художній грим.

MAX STAROVOYT
МАКСИМ СТАРОВОЙТ
ХУДОЖНИК VFX/CG

Максим — супервайзер спецефектів та художник зі спецефектів у художніх фільмах, телевізійних проектах (“Людина Року”), рекламі (Toyota, Idea Bank), музичних відео. Як художник CG є одним із лауреатів престижної премії фестивалю в Берліні Festival of Light (2016).

ОЛЕГ ДЕНИСЕНКО
ОЛЕГ ДЕНИСЕНКО
АСИСТЕНТ РЕЖИСЕРА

Захоплення професійною фотографією та багаторічний досвід роботи на знімальному майданчику, допомагають Олегу у особливий спосіб долучатись до створення проектів OLDEN STUDIO FILMS.

ми співпрацюємо із:

LUKASZ SZWARC-BRONIKOWSKI
ЛУКАШ ШВАРЦ-БРОНІКОВСЬКИЙ
МОНТАЖИСТ

Відомий роботою у високобюджетних серіалах TVP (“Таємниця Секретного Шифру”), співпрацею при монтажі знакових художніх фільмів (“Вогнем і Мечем”). Лукаш – співтворець кількох сотень телевізійних реклам (McDonalds, Jacobs, T-Mobile), а також понад сотні відеокліпів.

WIKTOR SASIM
ВІКТОР САСІМ
КОЛОРИСТ

Відомий роботою над фільмами Агнєшки Холланд (“Покот”), Мартіна Врони (“Демон”), Яна Комаси (“Зал Самовбивць”).

КОНТАКТИ

skype: alexander.denysenko
ПЕРСОНАЛЬНА СТОРІНКА
РЕЖИСЕРА ОЛЕКСАНДРА ДЕНИСЕНКА
ALEXANDER DENYSENKO